Tvárová joga a jej benefity

Tvárová joga je prirodzený spôsob omladenia tváre, ako vyzerať a cítiť sa mladšie, zdravšie v spojení s pocitom relaxácie a pohody.

Bez umelých zásahov ako sú plastické operácie, botoxové či iné výplne.

Kombinácia jedinečných tvárových cvičení v spojení s masážou tváre, akupresúrou tváre a relaxáciou tváre. Zameriava sa tiež na techniky pohody pre telo a dušu.

Preto budete vyzerať uvoľnene a vyžarovať spokojnosť.

1. Prirodzená

Je 100% prírodná bez škodlivých chemikálií, ihiel, bolesti, neistého výsledku, nespôsobí zdravotné komplikácie.

2. Spomaľuje proces starnutia

Čím viac sa sústredíme, žmúrime, sedíme za počítačom tým viac sa naša tvár dostáva do napätia a  tým viac vrások sa hromadí  a prehlbuje v priebehu rokov. Aj keď je to prirodzená súčasť života, tvárová joga môže pomôcť spomaliť proces starnutia. Dôležité je začať si uvedomovať kedy nevedome vraštíme obočie alebo krčíme čelo… Boli by ste prekvapení, ako často sa niektoré výrazy tváre objavujú a prispievajú k hlbším vráskam, napätiu a celkovej nepohody.

3. Odbúrava stres

Je až neuveriteľné, koľko stresu sa hromadí na tvári a krku. Tvárová joga zvyšuje povedomie o týchto svaloch a rôznymi cvikmi zmierňuje akékoľvek napätie. Niektorým ženám pomáha zotaviť sa z chronickej bolesti krku.

4.Nezáleží na veku

Začať môžete naozaj kedykoľvek. Výsledky budú závislé od štartovacej čiary, s ktorou do cvičenia vchádzate. Iné je začať preventívne pred tridsiatkou a iné v šesťdesiatke. Isté však je, že pri pravidelnom správnom cvičení výsledky budú viditeľné.

5. Vaša pleť bude zdravšia

Precvičovaním svalov podporujete zvýšenú cirkuláciu krvi. V procese stiahnutia svalov vytlačí z nich “starú” krv a pri uvoľnení sa čerstvá krv s kyslíkom a živinami nahrnie do svalov a začne proces regenerácie. Dochádza k zlepšeniu prúdenia lymfy. Pokožka sa rozjasní, je jemnejšia, pružnejšia a čistejšia.

6. Ušetrí peniaze

Či už sledujete videá s tvárou jogou na YouTube alebo chodíte na lekcie tvárovej jogy, bude to lacnejšie ako opakované návštevy v dermatologickej ordinácii alebo nákup luxusných krémov proti starnutiu.

7. Dodá pocit, že všetko máte vo svojich rukách

Ak ste dostali chuť zacvičiť si a hľadáte ako na to, zacvičme si spolu.

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *