ESENCIÁLNE OLEJE

Značiek esenciálnych olejov je na trhu kopec – avšak tento trh nie je regulovaný – preto si človek nemôže byť istý kvalitou ALEBO môže?
 
Každá fľaštička jednozložkového oleja označená šaržou s jednoduchou kontrolou dátumu plnenia a toho čo je vo fľaštičke – utópia? Možno….no v mojom svete REALITA.
 
Chcem Vám predstaviť výrobcu, ktorému na kvalite oleja a kvalite života pestovateľov záleží.
Čístá príroda bez nežiadúcich účinkov​

Menšie množstvo syntetických látok pre Vás a Vašich blízkych

Esenciálne oleje doTERRA

získavané s láskou z byliniek, ktoré pestujú a získavajú pestovatelia 45 národností na celom svete.

Mojím cieľom je..

Naučiť ľudí, ktorí chcú mať oleje doma, používať ich v každodennom živote a ukázať im, ako ich mať čo najvýhodnejšie.

KURZY

Chceli by ste sa naučiť niečo nové a zároveň prospešné pre svoje zdravie?Pripravujem pre Vás kurzy aromaterapie, kde Vás naučím všetko, čo potrebujete vedieť o esenciálnych olejoch

BLOG

Zistite ako využívať aromaterapiu v každodennom živote, aké sú jej benefity a dozviete sa tiež viac o značkeesenciálnych olejov doTerra

 

Manuela-hianik-logo

E-SHOP

Prejdite do e-shopu a objavte moje akciové ponuky esenciálnych olejov

Verím v silu esenciálnych olejov

Esenciálne oleje mi učarovali na prvé privoňanie. Sila darov zeme – doTerra ma neustále inšpiruje a prekvapuje svojou jemnosťou, univerzálnosťou aj rafinovanou jednoduchosťou.

Moje obľúbené sú citrusové vône na rozveselenie a povzbudenie, keď sa chcem ponoriť viac do seba siahnem po kadidle či drevitých vôňach, na získanie rovnováhy ma nasmeruje Balance.

Je toľko krásnych esencií na posilnenie tela i ducha. Voňavá cesta je vhodná pre každého kto si ju vyberie.

doterra-esencialne-oleje

Prečo som si vybrala práve oleje doTerra?

Trh s esenciálnymi olejmi je obrovský avšak neregulovaný. Preto je tu priestor aj pre výrobcov, distribútorov, ktorí sa uspokoja s málo kvalitnými olejmi alebo ich dokonca miešajú s rôznymi prímesami, aby ich bolo viac.

Vždy ma zarazí keď niekto porovnáva cenu esenciálneho oleja, ktorý nie je certifikovaný, a teda jeho pôvod a zloženie sú neisté….keď sa len zamyslím koľko práce je za jednou fľaštičkou – niekto musí zasiať semienko, o zasadené semienko sa treba s láskou starať, polievať ho, aby vyrástlo v zdravú bylinku, bylinky pozbierať, vhodne vydestilovať, nafľaštičkovať, rozdistribuovať, dodať do obchodu, obchodník chce samozrejme predať s maržou….A preto skôr vo mne vyvolávajú otázky oleje s nižšou cenovkou.

Esenciálne oleje doTerra sú získavané  s láskou z byliniek, ktoré pestujú a získavajú pestovatelia 45 národností na celom svete. Pretože každá bylinka potrebuje presne určené podmienky na svoj rast, na to, aby mohla odovzdať to najlepšie čo v nej je.

Prečo máte rady esencie

"Aj našim doma som to včera vravela, tak mamkin priateľ hneď, že vytlač mi ten pokec, tak sme študovali a voňal tie oleje vzorky a on je na vône umelé hrozne alergický až neveril tomu a hneď mi povedal, to je prírodné"
- zákazníčka esencií
"A to na mne hocičo neurobí zmenu, takže keď už na mne zmena, tak je to fakt super."
- zákazníčka esencií
"A dnes ráno som si dala limetka a vôbec pocit únavy. Ani poobednú kávu som nemala."
- zákazníčka esencií
"Grep ešte nemám, určite vyskúšam. Zen gest- bez neho ani na krok. Mam histamínovú intoleranciu a kto vie, čo to spôsobuje, vie si predstaviť, ako mi býva. Niečo zjem a už je veľký problém. V minulosti to bolo hrozné, skoro po každom jedle ma bolelo brucho a samozrejme to má taký rýchly nástup, že je až na odpadnutie a potom vás riadne preženie. V potrave je veľa histamínu a telo sa ho nevie zbaviť. Ale teraz už mám Zen gest, keď sa najem a cítim, že už začína byť zle, dám kvapku Zen gestu do vody a rýchlo vypiť, ale uz som to urobila aj tak, /nebola iná možnosť/, že som za jazdy autom rýchlo dala kvapku pod jazyk a zapila som vodou. Úľava v podstate okamžite. Zázračný olej. Vďaka za to, že sa mi oleje zamotali do života. A ešte nesmiem zabudnúť, môj 82-ročný ocko mal stále problémy s pálením záhy, tak dostal pod stromček Zen gest, odvtedy vôbec nemá lieky na pálenie záhy, vždy si dá kvapku do vody. Tak sa tešil z toho a mi hovorí, že tak si ho opatrujem, len jednu kvapku si dám. No a že ci mu ho objednám, keď sa mu minie. Odporúcam ho každému, kto mi povie, že má problém s bolesťami brucha. Každý, kto vyskúšal bol velmi vďačný."
- zákazníčka esencií
"Ani som neni ospatá po tej limetke. A na noc som dala pod jazyk na trávenie a som aj voľako dobre zaspala."
- zákazníčka esencií
"Akurat má chytili bolesti, dala som si olej do pohára s vodou, tak uvidim ako zaberie. Chválim po chvíľke sa mi vetry zvoľnili."
- zákazníčka esencií
"V lete je pre mna najdôležitejší Pepermint, bez neho ani na krok. Schladí telo a povzbudí myseľ.. Môj najlepší olej."
- zákazníčka esencií
"Cheer je úžasný, používam ho ako vôňu na telo, citim pri ňom radosť. Veľmi túžim po kamilkovom oleji.. Keď som bola malá, chodila som so starkým zbierať kamilky a odvtedy všeobecne milujem jeho vôňu, pripomína mi starkého. Tak možno raz.... budem mať aj kamilkovy olej."
- zákazníčka esencií
"Čo mne dali oleje? Pepermint zbožňujem, je úžasný na energiu a schladenie, pripomína mi leto, Zen gest je výnimočný na moju histamínovu intoleranciu, jedna kvapka a je po probléme, po toľkých rokoch vďaka za Zen gest, Levanduľa, ktorá mi moc nevoňala je teraz pre mňa na upokojenie a dokonca, ako osobná vôňa, proste ju milujem. Ďakujem za možnosť spoznať tieto male zázraky."
- zákazníčka esencií
"U mňa kraľoval pepermint, keďže ma po dlhej dobe rozbolela hlava a Zen gest pretože sa opať prihlásil HIT, ale môj úžasný olej to opäť vyriešil, ďakujem za to, že ich mám. "
- zákazníčka esencií

Teší ma, že..

obsah a dátum plnenia fľaštičky každého jednozložkového oleja si môžem kedykoľvek pozrieť na stránke sourcetoyou.com

Teší ma, že..

Oleje sú univerzálne a 1 fľaštičku tak môžem použiť na veľa spôsobov. Časté využitia v kuchyni, pri starostlivosti o telo a pleť, pri starostlivosti o domácnosť, pri zlepšení zdravotných neduhov či pre pozdvihnutie nálady.

Teší ma, že..

Teší ma, že môžem pomáhať ľuďom vo svojom okolí či už po emočnej, fyzickej stránke alebo im dať príležitosť šíriť toto posolstvo ďalej a možnosť vylepšiť si alebo nahradiť príjem. Viac už na videu nižšie.

Teší ma, že..

Nadácia healing hands je tu už viac ako 10 rokov a vlieva nádej do ďalších a ďalších domovov.

Teší ma, že..

DoTerra podporuje farmárov na celom svete a umožňuje im tak za odvedenú prácu mať vyplatenú adekvátnu odmenu.

Teší ma, že..

Získavam kvalitný čistý 100% prírodný olej, ktorý mne a mojej rodine zaberá a zároveň podporujem farmárov na celom svete.

Členstvo v doTerra

Členstvo v doTerra a otvorenie účtu je možné dvomi spôsobmi. Prvý spôsob je zaobstarať si vopred vyskladaný balíček alebo si ho vyskladať samostatne.

Vopred vyskladaný balíček

Vyskladané prírodné riešenia tak, aby spolu ladili a dopĺňali sa a v balíčku výhodnejšie akoby ste si ich zaobstarali jednotlivo. Ku každému balíčku je potrebné prirátať poštovné.

Vyskladaný balíček samostatne:

Vyberiete si konkrétne oleje, ktoré aktuálne cítite, že potrebujete. Členský poplatok je 20€ + daň. Ku každému balíčku je potrebné prirátať poštovné.

Členstvo v doTerra
Vopred vyskladaný balíček

Vyskladané prírodné riešenia tak, aby spolu ladili a dopĺňali sa a v balíčku výhodnejšie akoby ste si ich zaobstarali jednotlivo.

Ku každému balíčku je potrebné prirátať poštovné.

K vopred vyskladanému balíčku získavate
 • Okamžitú 25% zľavu na nákup a každý ďalší nákup
 • Vlastný prístup na nákup produktov
 • Možnosť s každou objednávkou zbierať body (pre zjednodušenie akoby eurá) na ďalší nákup a získať tak oleje úplne zadarmo 
 • Možnosť získať do 15. dňa v mesiaci produkt mesiaca zadarmo
 • Mesačný nákup je nepovinný – objednávate jednoducho vtedy keď chcete
 • Prístup do messengerovej skupiny Život s olejmi
 • Prístup do fb skupiny Zamiluj si oleje – každý utorok a štvrtok lajfky na aktuálne témy a iné dni zaujímavé príspevky
 • Uvítací balíček a wellness konzultáciu v hodnote 20€
Členstvo v doTerra
Vyskladaný balíček samostatne

Vyberiete si konkrétne oleje, ktoré aktuálne cítite, že potrebujete. Členský poplatok je 20€ + daň.

Ku každému balíčku je potrebné prirátať poštovné.

K vyskladanému balíčku samostatne získavate
 • Okamžitú 25% zľavu na nákup a každý ďalší nákup
 • Vlastný prístup na nákup produktov
 • Možnosť s každou objednávkou zbierať body (pre zjednodušenie akoby eurá) na ďalší nákup a získať tak oleje úplne zadarmo 
 • Možnosť získať do 15. dňa v mesiaci produkt mesiaca zadarmo
 • Mesačný nákup je nepovinný – objednávate jednoducho vtedy keď chcete
 • Prístup do messengerovej skupiny Život s olejmi
 • Prístup do fb skupiny Zamiluj si oleje – každý utorok a štvrtok lajfky na aktuálne témy a iné dni zaujímavé príspevky
 • Uvítací balíček a wellness konzultáciu v hodnote 20€
Nákupný košík