ESENCIÁLNE OLEJE

lavenders, flowers, lavender field-1595598.jpg

100% prírodné

Prchavé aromatické látky uložené v silicových vačkoch rastlín. 

Získavajú sa z rôznych častí: koreň, stonka, list, plod…

bezpečné a účinné

Obsahujú stovky rôznych
zložiek, poskytujú komplexné
a všestranné možnosti v boji proti
hrozbám bez vzniku rezistencie.

money, home, coin-2724238.jpg

cenovo dostupné

Sú 50 až 70krát účinnejšie ako samotná rastlina.

Na získanie 15ml je potrebných napríklad 7kg levandule, 400 lístkov mäty či šupy z 72 citrónov.

5 znakov ako spoznať 100% čistý esenciálny olej

Podrobnejšie  informácie nájdete v tomto videu.

Ako s esenciálnymi olejmi začať

Fľaštička po fľaštičke

Aromaterapia-manuela-hianik

Prečo máte radi esencie

"Aj našim doma som to včera vravela, tak mamkin priateľ hneď, že vytlač mi ten pokec, tak sme študovali a voňal tie oleje vzorky a on je na vône umelé hrozne alergický až neveril tomu a hneď mi povedal, to je prírodné"
- zákazníčka esencií
"A to na mne hocičo neurobí zmenu, takže keď už na mne zmena, tak je to fakt super."
- zákazníčka esencií
"A dnes ráno som si dala limetka a vôbec pocit únavy. Ani poobednú kávu som nemala."
- zákazníčka esencií
"Grep ešte nemám, určite vyskúšam. Zen gest- bez neho ani na krok. Mam histamínovú intoleranciu a kto vie, čo to spôsobuje, vie si predstaviť, ako mi býva. Niečo zjem a už je veľký problém. V minulosti to bolo hrozné, skoro po každom jedle ma bolelo brucho a samozrejme to má taký rýchly nástup, že je až na odpadnutie a potom vás riadne preženie. V potrave je veľa histamínu a telo sa ho nevie zbaviť. Ale teraz už mám Zen gest, keď sa najem a cítim, že už začína byť zle, dám kvapku Zen gestu do vody a rýchlo vypiť, ale uz som to urobila aj tak, /nebola iná možnosť/, že som za jazdy autom rýchlo dala kvapku pod jazyk a zapila som vodou. Úľava v podstate okamžite. Zázračný olej. Vďaka za to, že sa mi oleje zamotali do života. A ešte nesmiem zabudnúť, môj 82-ročný ocko mal stále problémy s pálením záhy, tak dostal pod stromček Zen gest, odvtedy vôbec nemá lieky na pálenie záhy, vždy si dá kvapku do vody. Tak sa tešil z toho a mi hovorí, že tak si ho opatrujem, len jednu kvapku si dám. No a že ci mu ho objednám, keď sa mu minie. Odporúcam ho každému, kto mi povie, že má problém s bolesťami brucha. Každý, kto vyskúšal bol velmi vďačný."
- zákazníčka esencií
"Ani som neni ospatá po tej limetke. A na noc som dala pod jazyk na trávenie a som aj voľako dobre zaspala."
- zákazníčka esencií
"Akurat má chytili bolesti, dala som si olej do pohára s vodou, tak uvidim ako zaberie. Chválim po chvíľke sa mi vetry zvoľnili."
- zákazníčka esencií
"V lete je pre mna najdôležitejší Pepermint, bez neho ani na krok. Schladí telo a povzbudí myseľ.. Môj najlepší olej."
- zákazníčka esencií
"Cheer je úžasný, používam ho ako vôňu na telo, citim pri ňom radosť. Veľmi túžim po kamilkovom oleji.. Keď som bola malá, chodila som so starkým zbierať kamilky a odvtedy všeobecne milujem jeho vôňu, pripomína mi starkého. Tak možno raz.... budem mať aj kamilkovy olej."
- zákazníčka esencií
"Čo mne dali oleje? Pepermint zbožňujem, je úžasný na energiu a schladenie, pripomína mi leto, Zen gest je výnimočný na moju histamínovu intoleranciu, jedna kvapka a je po probléme, po toľkých rokoch vďaka za Zen gest, Levanduľa, ktorá mi moc nevoňala je teraz pre mňa na upokojenie a dokonca, ako osobná vôňa, proste ju milujem. Ďakujem za možnosť spoznať tieto male zázraky."
- zákazníčka esencií
"U mňa kraľoval pepermint, keďže ma po dlhej dobe rozbolela hlava a Zen gest pretože sa opať prihlásil HIT, ale môj úžasný olej to opäť vyriešil, ďakujem za to, že ich mám. "
- zákazníčka esencií