Tvárová joga

Rozjasni svoju tvár, rozjasni svoj život

Pravidelné precvičovanie svalov na tvári, samomasáže, starostlivosť o pleť.

Rozjasnená tvár so spevnenými svalmi hladšia a jemnejšia pleť.

Kruhy pod očami, mimické vrásky, padnuté očné viečka, povädnuté líčka, nasolabiálne vrásky, morčací krk, dvojitá brada, poklesnuté kontúry tváre.

Pôsobí preventívnespomaľuje aj proces starnutia, udržuje pleť v kondícií.

Dostupná kedykoľvek a kdekoľvek.

Predvídateľné, trvalé riešenie, ktoré vám robí radosť.

Benefity

úsmevom ku kráse

1. (1)

Omladnete prirodzene

Ušetríte peniaze za invazívne zákroky

Budete sa cítiť sebaisto

Dáte si dôležitosť a sebalásku

1. (5)

Budete krajšia

1. (6)

Pleť bude zdravšia

1. (7)

Tvár bude žiariť

Pohľad na tvár v minulosti a v budúcnosti

4 minútové video

Omladzujúce programy

ďakujem, že môžem...

“Kurz tvárovej jogy som dostala ako darček,  s Manu sme spolu od začiatku komunikovali a vzhľadom na akt. situáciu sme mali kurz online. Všetky materiály mi poslala vopred, takže online svet vôbec nebol prekážkou. Absolvovanie kurzu hodnotím veľmi pozitívne a vrelo ho odporúčam pre všetky  ženy bez rozdielu veku.

Absolvovaním kurzu u Manu  nič neskončilo a aj naďalej sa zaujíma o to ako v cvičení pokračujem a či s niečím nieje problém. Celkovo kurz hodnotím ako výnimočne strávený čas s výnimočnou lektorkou. Ďakujem.”

Katarína K., Zlaté Moravce

“Kurz som si maximálne užila. Ani neviem, ako mi ubehol čas pri cvičení všetkých partií tváre. Manu je perfektná, všetko krásne a pohodovo vysvetlí, srší z nej kľud, pokoj a dobrá energia. A keď vidím, čo všetko sa dá cvičením napraviť! Perfektné.”

Eliška N., Prievidza

dlhší čas som nebola spokojná s výrazom mojej tváre. Keď som sa aj dobre vyspala, ráno v zrkadle som vyzerala unavene až smutne. Vedela som už minimálne 2 roky o tvárovej joge, ale popritom som aj rozmýšlaľa o operácii horných viečok, dokonca som už mala aj dohodnutý termín vo Zvolene. Predsa je to “zázrak na počkanie”, o pár dní som o xy rokov mladšia, ale… stále tam bolo to “ALE”! Ak existuje a funguje iná cesta, ktorá nie je o skalpeli, ale len o mne, o mojej motivácii, o mojom rozhodnutí začať, tak to je potom naozaj len na mne, a začala som. Aktuálne mám za sebou program”Krajšia za 28 dní” a viete čo?.. ta dá;))) cítim sa krajšia, ale hlavne tých cca 20 minút denne je len mojich a nedajú sa nazvať ani cvičením, pre mňa sú niečím ako meditáciou. Časom, ktorý mám len pre seba a so sebou. To, že oči sa viditeľne otvorili je teraz “bonbónikom na torte”, tým podstatným, ale nie jediným benefitom. Mám vyformovanejšie paže, menej sa hrbím, viac sa starám o pleť… jednoducho to ide ruka v ruke, ani si to neuvedomíte.. rovnako ako pocit, keď sa z niečoho, čo je potrebné robiť, aby ste sa cítili lepšie, sa stane niečo, čo chcete robiť, a dokonca sa na to tešíte;)

Evka ŽH, Kanianka

“Tvárova joga je niečo, na čo som dlho čakala, kým si ma to našlo. Keďže mám 55 rokov a gravitácia je neúprosná a nie som zástanca umelých zásahov dala som sa na vylepšenie cvičením. Cvičím od júna 2020 cca každý druhý deň alebo podľa možností, niekedy aj každý deň. Vidím na sebe veľky pokrok, povednuté kútiky sa mi krásne vyplnili a čo veľmi oceňujem, prestala som sa maľovať, dám si len ceruzkou čiaročku pod spodné riasy, žiadny makeup, len trošku lícenky a lesk na pery. Mám pocit, že pleť je krajšia, vypnutejšia. Veľmi sa teším ako to bude o rok. Za toto vďačím Manu, inak by som starla a bola nešťastná, teraz mladnem 😄😄 😄 

Adriana M., Prievidza

“Ahoj Manu, rada by som sa s tebou podelila, ako mi to s tvárovkou ide. Moji doma sa smejú, či zase idem robiť tie grimasy 🤣… áno zase! Tak, je to miestami vtipné, priznávam, ale už viem že to pomáha. Po mojich prvých 3 týzdňoch cvičenia som sa stretla s mojou známou po dosť dlhej dobe čo sme sa nevideli. Čo ma vážne potešilo, že som dostala pochvalu čo sa týka mojej pleti (skrátka, že dobre vyzerá a že som vraj omladla 🙂🙃). To ma utvrdilo v tom, že to, čo robím má zmysel. A preto by som chcela odkázať všetkým žienkam, že je to super vec a hlavne funguje. Ale pozor! Funguje iba vtedy ak sa tomu PRAVIDELNE venujete. Čize platí to, čo pri akomkoľvek inom cviceni 😃. Držím všetkým palce, nech ste zdravé a krásne.”
 
Lucka M., Banská Bystrica

Ďakujem Manuelka za Tvoje profesionálne vedenie, cenné informácie, milý prístup a povzbudenie. Pokračujem v cvičení sama a veľmi sa teším z viditeľnej zmeny😊 Naozaj máš všetko vo svojich rukách🙏

Ingridka, Piešťany

Absolvovala som základný kurz tvárovej jógy online s Manu a teda veľmi sa mi to páčilo 🤩 Manu je trpezlivá pri ukazovaní aj vysvetľovaní, krásne vie naviesť na správne predvádzanie cvikov, hoci niektoré boli pre mňa na začiatok krkolomné 🙈 vďaka priamemu vysvetleniu išlo prevedenie pekne ľahko 🙂 na konci kurzu mi stanovila cvičenie, aby som sa posunula bližšie k svojim stanoveným cieľom a cesta k nim bola ľahšia. Aj technické prevedenie na stránke pekne spracované, naozaj je pre každého možné sa to naučiť 😉 veľmi som si to užila, Manu ďakujem 😘🍀

Zdenka M., Bratislava

Nákupný košík