Untitled design (3)

Tvárová joga

Pravidelné precvičovanie svalov na tvári doplnené o domáce masáže. Vďaka cvičeniu svaly sa spevnia, nadobudnú tvar aj objem a v spolupráci s masážami napomôžu rozprúdiť lymfu a pleť je viditeľne hladšia a jemnejšia.

Je jedno či sa jedná o kruhy pod očami, mimické vrásky, padnuté očné viečka, nasolabiálne vrásky, morčací krk, dvojitú bradu, poklesnuté kontúry tváre. Pekne vie pracovať s každým nedostatkom.

Spomaľuje proces starnutia a udržuje pleť v kondícií. Pôsobí  zároveň preventívne. Za zlomok ceny umelých zásahov máme v rukách metódu, ktorá nám pomôže dosiahnuť a udržať trvalý efekt.

Čo Vám prinesie tvárová joga

Alebo čo priniesla mne
1. (1)

Pocit, že všetko máte vo svojich rukách

Budete vyzerať lepšie a preto sa aj budete cítiť lepšie

Vaša pleť bude zdravšia

Ušetríte peniaze

1. (5)

Dodá Vám sebadôveru

Prirodzene omladí

Čas venovaný sebe je dobre investovaný čas

Podporuje a buduje zdravú sebalásku.

KURZY TVÁROVEJ JOGY

V súčasnosti pre Vás pripravujem kurzy, konzultácie a online tréningy

BLOG

Prečítajte si novinky zo sveta tvárovej jogy a zistite prečo s ňou začať už dnes

Manuela-hianik-logo

E-SHOP

Na mojich stránkach nájdete prepojenie na obchod spoločnosti wellU, s ich prémiovými produktami. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať.

logo certifikovana lektorka

Face Yoga Institute

Slová mojich klientiek

"Ahoj Manu, rada by som sa s tebou podelila, ako mi to s tvárovkou ide. Moji doma sa smejú, či zase idem robiť tie grimasy 🤣... áno zase! Tak, je to miestami vtipné, priznávam, ale už viem že to pomáha. Po mojich prvých 3 týzdňoch cvičenia som sa stretla s mojou známou po dosť dlhej dobe čo sme sa nevideli. Čo ma vážne potešilo, že som dostala pochvalu čo sa týka mojej pleti (skrátka, že dobre vyzerá a že som vraj omladla 🙂🙃). To ma utvrdilo v tom, že to, čo robím má zmysel. A preto by som chcela odkázať všetkým žienkam, že je to super vec a hlavne funguje. Ale pozor! Funguje iba vtedy ak sa tomu PRAVIDELNE venujete. Čize platí to, čo pri akomkoľvek inom cviceni 😃. Držím všetkým palce, nech ste zdravé a krásne."
Absolventka kurzu​
"Kurz tvárovej jogy som dostala ako darček, s Manu sme spolu od začiatku komunikovali a vzhľadom na akt. situáciu sme mali kurz online. Všetky materiály mi poslala vopred, takže online svet vôbec nebol prekážkou. Absolvovanie kurzu hodnotím veľmi pozitívne a vrelo ho odporúčam pre všetky ženy bez rozdielu veku. Absolvovaním kurzu u Manu nič neskončilo a aj naďalej sa zaujíma o to ako v cvičení pokračujem a či s niečím nieje problém. Celkovo kurz hodnotím ako výnimočne strávený čas s výnimočnou lektorou. Ďakujem."
Absolventka kurzu​
"Tvárova joga je niečo, na čo som dlho čakala, kým si ma to našlo. Keďže mám 55 rokov a gravitácia je neúprosná a nie som zástanca umelých zásahov dala som sa na vylepšenie cvičením. Cvičím od júna 2020 cca každý druhý deň alebo podľa možností, niekedy aj každý deň. Vidím na sebe veľky pokrok, povednuté kútiky sa mi krásne vyplnili a čo veľmi oceňujem, prestala som sa maľovať, dám si len ceruzkou čiaročku pod spodné riasy, žiadny makeup, len trošku lícenky a lesk na pery. Mám pocit, že pleť je krajšia, vypnutejšia. Veľmi sa teším ako to bude o rok. Za toto vďačím Manu, inak by som starla a bola nešťastná, teraz mladnem 😄😄😄 "
Absolventka kurzu
"Kurz som si maximálne užila. Ani neviem, ako mi ubehol čas pri cvičení všetkých partií tváre. Manu je perfektná, všetko krásne a pohodovo vysvetlí, srší z nej kľud, pokoj a dobrá energia. A keď vidím, čo všetko sa dá cvičením napraviť! Perfektné 👏"
Absolventka kurzu
Členská sekcia

online zoom tréning

Vaše pravidelné cvičenie tvárovej jogy s Manu. Staňte sa členkou ešte dnes!

Nákupný košík