ŠUp Šup odcvičené

5 minút a hotovo

“Ahoj Manu, rada by som sa s tebou podelila, ako mi to s tvárovkou ide. Moji doma sa smejú, či zase idem robiť tie grimasy 🤣… áno zase! Tak, je to miestami vtipné, priznávam, ale už viem že to pomáha. Po mojich prvých 3 týzdňoch cvičenia som sa stretla s mojou známou po dosť dlhej dobe čo sme sa nevideli. Čo ma vážne potešilo, že som dostala pochvalu čo sa týka mojej pleti (skrátka, že dobre vyzerá a že som vraj omladla 🙂🙃). To ma utvrdilo v tom, že to, čo robím má zmysel. A preto by som chcela odkázať všetkým žienkam, že je to super vec a hlavne funguje. Ale pozor! Funguje iba vtedy ak sa tomu PRAVIDELNE venujete. Čize platí to, čo pri akomkoľvek inom cviceni 😃. Držím všetkým palce, nech ste zdravé a krásne.”
Lucka

V pROGRAME NáJDETE

0
Zostavy na vrchnú časť tváre
0
Zostavy na vrchnú časť tváre
0
zostavy na spodnú časť tváre
0
zostavu na celú tvár
Určite odporúčam, Manuelka nášmu tímu robila skupinovku, ktorú sme si veľmi užili. Veľmi príjemné vystupovanie sa v nej mieša s nacítením sa na konkrétneho človeka a jeho potreby, preto určite voľba nášho vianočného darčeka ideálna 😍 Veru niekedy by som si to rada zopakovala, i kvôli nezabudnuteľnej atmosfére. Lepšie raz vidieť ako počuť 😍
Mirka

Priebeh kurzu

Čas + miesto

ktoré vám vyhovuje

Prístup na 1 rok

kurz vám bude dávať význam

Členská sekcia

dostupná okamžite po zakúpení

Cena

33€

Šikovné tipy

ako sa pripraviť na cvičenie a masáž

cviky

šikovne vyskladané do zostáv

IMG_7366

Som Manuela Hianik certifikovaná lektorka Face Yoga Institute® – tvárovej jogy podľa Zuzky Ondrisovej, ktorá zahŕňa cvičenie so svalmi na tvári, ich masírovanie či bankovanie.

Počas 3 ročnej praxe som zistila, že vďaka tvárovej joge každá žena môže vyzerať a cítiť sa lepšie.

Neustále si prehlbujem a rozširujem svoje poznatky v oblasti prirodzeného omladenia tváre. 

i (13)

Záleží mi na vašej spokojnosti. 

Preto mám pre vás 14 dňovú garanciu vrátenia peňazí. 

Ak vám kurz nebude vyhovovať, napíšte mi a bez zbytočných otázok vám pošlem peniaze späť.

i (12)

S tréningami Šup šup odcvičené získavate aj skvelé bonusy

Malá príručka starostlivosti o pleť
DIY Maska na tvár

Na cvičenie tvárovej jogy potrebujete čas. Na začiatku je fajn pozerať sa pri prevedení cviku do zrkadla a odkontrolovať si techniku, neskôr keď už cviky zvládnete nie je potrebné ani zrkadlo. Pre čo najlepší zážitok si nájdite pre seba voľnú chvíľku a nerušené miesto. 

Tvárovka je určená pre ženy každého veku. V 20tke pôsobí preventívne a pomáha zmierniť nedokonalosti pleti, v 60tke zas viditeľne zjemňuje vrásky a pomáha dvíhať pleť.

U každého je to individuálne, dokonca sú aj indviduálne partie u každej ženy. Ak budete konzistente cvičiť 5-6 dní do týždňa vo (budovacia fáza) všeobecnosti platí, že zmeny uvidíte po 3-4 týždňoch, pri očných viečkach zvyčajne trvá zmena dlhšie. Následne v udržiavacej fáže bude stačiť cvičiť 3krát do týždňa.

Jednoznačne áno, pri cvičení môžete s deťmi zažiť veľa zábavy. Zvyčajne oveľa skôr sa im podarí dostať tváričky do predvádzaných pozícií.

Je to na každého preferencií. Osobne odporúčam cvičiť ráno alebo večer tesne po nakrémovaní, keď je pleť čersto hydratovaná. Tvárovka sa však dá zaradiť aj do bežných činností ako je šoférovanie, varenie, upratovanie, pozeranie televízie.

Stačí si kurz zakúpiť a automaticky získate prístup na 1 rok. 

Záleží mi na vašej spokojnosti. 

Preto mám pre vás 14 dňovú garanciu vrátenia peňazí. 

Ak vám kurz nebude vyhovovať, napíšte mi a bez zbytočných otázok vám pošlem peniaze späť.

Cvičenie vám zaberie približne 5 minút.

Nákupný košík