KUrzy tvárovej jogy

Pripravujem pre Vás základné, pokročilé i kondičné kurzy tvárovej jogy. Ich konkrétne dátumy zistíte pri produktoch v eshope na tomto linku, prípadne sa mi ozvite prostredníctvom kontaktného formuláru alebo na sociálnych sieťach.

Základný kurz

Pokročilé kurzy

Manuela-hianik-lektorka

Kondičné kurzy

Základné kurzy - naživo alebo online

V príjemnej atmosfére Vás prevediem rozcvičkou, základnou zostavou s dôrazom na správne technické prevedenie, ktoré je v súlade s Vaším typom tváre a pleť si aj premasírujeme rukami a bankou.

Zároveň si so sebou zoberiete kartičky s 21 cvikmi, individuálny plán, členstvo v uzavretej podporenej FB skupine, moja podpora či už telefonicky alebo mailovo je samozrejmosťou.

Získate tak ucelený program pre Vašu pleť, ktorý môžete už neobmedzene praktizovať podľa Vašej chuti.

Ušetríte si tak stres, neisté výsledky a nemalé finančné prostriedky v porovnaní s estetickou chirurgiou a významne prospejete svojej psychike.

Čas investovaný do seba sa Vám vráti.

Spoločne strávime 1,5 až 2 hodiny.

Miesto na kurze je potrebné vopred si zarezervovať.

Pokročilé kurzy- naživo alebo online

Pokročilé kurzy sú určené pre účastníkov základného kurzu, ktorí sa chcú dozvedieť a naučiť viac techník a cvikov pre danú oblasť. Prejdeme si rozcvičku, aj základnú zostavu s dôrazom na správnu techniku, naučíme sa nové cviky na danú časť tváre a pleť si premasírujeme.

Pokročilý kurz trvá 1,5 hodiny a môžete ho absolvovať pre tieto oblasti:

  • Pokročilý kurz – spodná časť tváre – brada, krk, dekolt
  • Pokročilý kurz – stredná časť tváre – líčka a kontúry
  • Pokročilý kurz – vrchná časť tváre – oči, čelo

Kondičné kurzy - naživo alebo online

Kondičné kurzy sú určené pre účastníkov základného kurzu a trvajú jednu hodinu. Na kurze si doplníme  informácie a získate istoty v technike. Prejdeme si rozcvičku aj základnú zostavu s dôrazom na správnu techniku. Pleť si tiež prebankujeme a premasírujeme.

Členská sekcia

online zoom tréning

Vaše pravidelné cvičenie tvárovej jogy s Manu. Staňte sa členkou ešte dnes!

Nákupný košík