ESENCIE
Kurzy a Konzultácie

Trh s esenciálnymi olejmi je obrovský avšak neregulovaný. Preto je tu priestor aj pre výrobcov, distribútorov, ktorí sa uspokoja s málo kvalitnými olejmi alebo ich dokonca miešajú s rôznymi prímesami, aby ich bolo viac. 

Vždy ma zarazí keď niekto porovnáva cenu esenciálneho oleja, ktorý nie je certifikovaný, a teda jeho pôvod a zloženie sú neisté….keď sa len zamyslím koľko práce je za jednou fľaštičkou – niekto musí zasiať semienko, o zasadené semienko sa treba s láskou starať, polievať ho, aby vyrástlo v zdravú bylinku, bylinky pozbierať, vhodne vydestilovať, nafľaštičkovať, rozdistribuovať, dodať do obchodu, obchodník chce samozrejme predať s maržou….A preto skôr vo mne vyvolávajú otázky oleje s nižšou cenovkou.

Aktuálne termíny

Kurzy a konzultácie esencií nájdete v mojom obchode na stránke. Aktuálny termín a popis kurzu nájdete pri konkrétnom produkte v mojom e-shope. Rovnako si môžete rezervovať konzultáciu v termíne, ktorý Vám vyhovuje. Pre viac informácii ma kontaktjte prostredníctvom kontaktného formuláru, emailovej adresy alebo na sociálnych sieťach.

Manuela Hianik kurzy esencie
Kurzy

Pripravujem pre Vás termíny kurzov esencií, kde sa dozviete ako fungujú a ako Vám môžu pomôcť v každodennom živote. Termíny sú uvedené pri samotnom produkte, prípadne sa môžete o termínoch informovať prostredníctvom kontaktného formulára, emailu či na sociálnych sieťach.

Individuálna konzultácia esencie
Konzultácia

Spoločne spolu v priebehu konzultácie si prejdeme situáciu, ktorú chcete pomocou esencii  riešiť, dozviete sa viac o esenciach ako fungujú. Výsledkom konzultácie môže byť dohoda na ďalšom stretnutí či iné možnosti. 

 

Nákupný košík