DSC_8184(1) - kópia

Krajšia za 28 dní

Mesačný intenzívny kurz

“Milá Manuelka, chcem sa ti veľmi pekne poďakovať za tvoju starostlivosť a ochotu počas kurzu tvárovej jogy, aj mimo neho. Pre tých, ktorí tento kurz ešte nenavštívili a stále váhajú, môžem len vrelo odporučiť. Kurz je určený pre ženy aj mužov, ktorí sa o seba radi starajú, alebo s tým chcú začať. Naučíte sa rôzne cviky a masážne techniky, ktoré vám pomôžu zlepšiť stav vašej pokožky s úžasnou lektorkou. Manuelka je veľmi milá, usmiata a ústretová žienka, ktorá rada pomôže, poradí, ukáže, vysvetlí. Už počas prvých dní pri pravidelnej starostlivosti je pleť hladšia, žiarivejšia a jemnejšia na dotyk. ĎAKUJEM MANUELKA ❤️” – Marta

Prejavujú sa na vašej tvári známky starnutia?

Strácate sebavedomie?

Myslíte si, že povädnutý výraz tváre či vrásky už nezmiznú?

Premýšľali ste už niekedy nad tvárovou jogou? 

Vždy bolo všetko naokolo dôležitejšie ako vy?

otazniky tvarovka

Zastavte sa na chvíľu a snívajte, aké by to bolo…

…venovať si pozornosť a čas.

…vedieť, že existuje prirodzená cesta ako spevniť celú tvár a krk.

…zjemniť vrásky, vytvarovať kontúry tváre, zbaviť sa dvojitej brady aj smutného výrazu tváre.

… to všetko dosiahnuť len vďaka vlastnému rozhodnutiu.

…cítiť sa a vyzerať lepšie.

 …objaviť v sebe úžasnú vnútornú silu.

…nestrácať zbytočne čas a peniaze.

Najbližších 28 dní

1. týždeň
Čelo a očné okolie

2. týždeň
Líčka

3. týždeň
Ústa, pery, nosolabiálne vrásky

4. týždeň
Kontúry tváre, krk

Priebeh kurzu

“Kurz som si maximálne užila. Ani neviem, ako mi ubehol čas pri cvičení všetkých partií tváre. Manu je perfektná, všetko krásne a pohodovo vysvetlí, srší z nej kľud, pokoj a dobrá energia. A keď vidím, čo všetko sa dá cvičením napraviť! Perfektné.”
Eliška

Kto vás bude kurzom sprevádzať?

IMG_7366

Som Manuela Hianik certifikovaná lektorka Face Yoga Institute® – tvárovej jogy podľa Zuzky Ondrisovej, ktorá zahŕňa cvičenie so svalmi na tvári, ich masírovanie či bankovanie.

Počas 3 ročnej praxe som zistila, že vďaka tvárovej joge každá žena môže vyzerať a cítiť sa lepšie.

Neustále si prehlbujem a rozširujem svoje poznatky v oblasti prirodzeného omladenia tváre. 

S kurzom Krajšia za 28 dní získavate aj skvelé bonusy

10 tipov pre žiariacu pleť
Malá príručka starostlivosti o pleť
Plán starostlivosti o seba
i (13)

Záleží mi na vašej spokojnosti. 

Preto mám pre vás 14 dňovú garanciu vrátenia peňazí. 

Ak vám kurz nebude vyhovovať, napíšte mi a bez zbytočných otázok vám pošlem peniaze späť.

i (12)
"Už dlhší čas som nebola spokojná s výrazom mojej tváre. Keď som sa aj dobre vyspala, ráno v zrkadle som vyzerala unavene až smutne. Vedela som už minimálne 2 roky o tvárovej joge, ale popritom som aj rozmýšlaľa o operácii horných viečok, dokonca som už mala aj dohodnutý termín vo Zvolene. Predsa je to “zázrak na počkanie”, o pár dní som o xy rokov mladšia, ale… stále tam bolo to “ALE”! Ak existuje a funguje iná cesta, ktorá nie je o skalpeli, ale len o mne, o mojej motivácii, o mojom rozhodnutí začať, tak to je potom naozaj len na mne, a začala som. Aktuálne mám za sebou program”Krajšia za 28 dní” a viete čo?.. ta dá;))) cítim sa krajšia, ale hlavne tých cca 20 minút denne je len mojich a nedajú sa nazvať ani cvičením, pre mňa sú niečím ako meditáciou. Časom, ktorý mám len pre seba a so sebou. To, že oči sa viditeľne otvorili je teraz “bonbónikom na torte”, tým podstatným, ale nie jediným benefitom. Mám vyformovanejšie paže, menej sa hrbím, viac sa starám o pleť… jednoducho to ide ruka v ruke, ani si to neuvedomíte.. rovnako ako pocit, keď sa z niečoho, čo je potrebné robiť, aby ste sa cítili lepšie, sa stane niečo, čo chcete robiť, a dokonca sa na to tešíte;)"
Evka

Otázky a odpovede

Na cvičenie tvárovej jogy potrebujete čas. Na začiatku je fajn pozerať sa pri prevedení cviku do zrkadla a odkontrolovať si techniku, neskôr keď už cviky zvládnete nie je potrebné ani zrkadlo. Pre čo najlepší zážitok si nájdite pre seba voľnú chvíľku a nerušené miesto. 

Tvárovka je určená pre ženy každého veku. V 20tke pôsobí preventívne a pomáha zmierniť nedokonalosti pleti, v 60tke zas viditeľne zjemňuje vrásky a pomáha dvíhať pleť.

U každého je to individuálne, dokonca sú aj indviduálne partie u každej ženy. Ak budete konzistente cvičiť 5-6 dní do týždňa vo (budovacia fáza) všeobecnosti platí, že zmeny uvidíte po 3-4 týždňoch, pri očných viečkach zvyčajne trvá zmena dlhšie. Následne v udržiavacej fáže bude stačiť cvičiť 3krát do týždňa.

Jednoznačne áno, pri cvičení môžete s deťmi zažiť veľa zábavy. Zvyčajne oveľa skôr sa im podarí dostať tváričky do predvádzaných pozícií.

Je to na každého preferencií. Osobne odporúčam cvičiť ráno alebo večer tesne po nakrémovaní, keď je pleť čersto hydratovaná. Tvárovka sa však dá zaradiť aj do bežných činností ako je šoférovanie, varenie, upratovanie, pozeranie televízie.

Prístup ku kurzu získavate na 1 rok. Môžete si pohodlne kurz zopakovať aj viackrát do roka. Pre viditeľný efekt odporúčam 28 dní kurzu absolvovať do 6 týždňov.

Stačí si kurz zakúpiť a automaticky získate prístup na 1 rok. 

Záleží mi na vašej spokojnosti. 

Preto mám pre vás 14 dňovú garanciu vrátenia peňazí. 

Ak vám kurz nebude vyhovovať, napíšte mi a bez zbytočných otázok vám pošlem peniaze späť.

Cvičenie vám zaberie približne 20 minút.

Nákupný košík