Masáž valčekom a kameňom gua sha

Current Status
Not Enrolled
Price
EUR15
Get Started

Pre získanie prístupu do kurzu je potrebné si ho zakúpiť v mojom obchode. Po prihlásení sa do svojho používateľského účtu sa Vám kurz sprístupní v tejto sekcii alebo ho tiež nájdete vo svojom kurzovom profile.

Pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o prirodzenú starostlivosť o pleť. Táto masáž Vás zrelaxuje, budete sa po nej cítiť skvele a odomkne Vašu silu k vedomiu ako opäť máte všetko pod kontrolou a vo svojich rukách.  Láskavé tajomstvo ako sa strať o seba v domácom prostredí.

Tento kurz masáže tváre pomocou valčeka a gua sha zmení váš pohľad na zdravie a krásu. Zažijete život meniace účinky a objavíte nekonečné výhody starodávnych čínskych techník starostlivosti o seba.

Valček a gua sha je chýbajúci článok v našej rutine starostlivosti o pleť.

Čínska múdrosť tvrdí, že kožné ochorenia (od škvŕn a starnutia až po ekzémy a psoriázu) sú na prvom mieste v dôsledku stagnácie energie čchi a prietoku krvi v tele spolu s nadmerným teplom. Náš moderný životný štýl a chronický stres sú hlavnými hráčmi pri vytváraní tejto nerovnováhy.

Cieľom valčeka a gua sha je zbaviť sa akejkoľvek stagnácie a umožniť voľný tok obehu a výsledkom je  žiarivá a tónovaná pleť.

Masáž je tak účinná, že už za minútu denne môže pomôcť zbaviť sa stresu, zvýšiť krvný obeh a lymfatickú drenáž, zlepšiť náladu, hladinu energie, vitalitu a spánok a samozrejme obnoviť pokožku.

Viac ako kedykoľvek predtým potrebujeme integrovaný, jednoduchý, ale hlboký prístup k ovládnutiu nášho zdravia fyzicky, emocionálne a energeticky.

Čo sa naučíte:

  • Čo valček a kameň gua sha sú
  • Benefity valčeka a kameňa gua sha
  • Masáž valčekom
  • Masáž kameňom gua sha

Kurz Masáž valčekom a kameňom gua sha  tiež zahŕňa:

Pokyny pred, počas a po používaní valčeka a kameňa gua sha

Nákupný košík